info@mediastudio.cz
+420 774 109 102
jsme mediastudio
jsme reklama
jsme design
jsme folio
jsme tisk
jsme web

3D virtuální prohlídky a fotografie Karlovy Vary

3D virtuální prohlídky - Fotografické služby

Naši profesionálové vám vytvoří perfektně vypadající reklamní fotografie za skvělé ceny. Dále se specializujeme na tvorbu 3D virtuální prohlídky. Pokud tedy chcete, aby prostory vaší firmy či jiného objektu byly přístupné očím široké veřejnosti, díky našim 3D virtuálním prohlídkám to bude možné.

3D virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka je interaktivní fotografie se zobrazovacím úhlem celých 360 stupňů. Zákazník si má možnost prostor prohlédnout tak, jako by byl zrovna přítomen. Je možnost vytvořit prohlídky jak interiérové tak exteriérové. Díky profesionální technice vám můžeme prohlídku zhotovit v jakékoliv kvalitě. 3D virtuální prohlídky jsou skvělý doplněk k www stránkám např. hotelů a restaurací.

someimg
someimg

Produktové a interiérové
fotografie

Produktová fotografie je fotografie zaměřená pro katalog nebo www prezentaci a zachycuje design inzerovaného produktu. Základem je vhodné aranžmá a správné zachycení. Při tvorbě fotografií používáme profesionální vybavení a dodatečně fotky upravujeme a retušujeme. Jen tak se zajistí perfektní čistota fotografie, která bude váš produkt či prostor reprezentovat v tom nejlepším světle.

Napište nám

ico
Špatně zadané jméno.
ico
Špatně zadaný email.
ico
Špatně zadané telefon.