info@mediastudio.cz
+420 774 109 102
Řezaná grafika
Folio písmo

Folio písmo, řezaná grafika Karlovy Vary

Folio písmo - Řezaná grafika

Mezi naše široké portfolio služeb patří řezaná grafika, která je vhodná pro mnohé využití - např. polepy aut, polepy výloh, transparentní folie, výrobu ukazatelů, navigační tabule a systémy uvnitř i vně budov, světelné reklamy a mnoho dalších. Nabízíme širokou škálu materiálů i barev skladem. Folio písmo realizujeme a řezacích plotterech Graphtec, které zaručují kvalitní a přesný řez i při těch nejmenších písmech. Výhodou řezané grafiky je nejen snadná montáž a dobrý vizuální výsledek, ale také cena. Vyříznutá grafika je nalepena na přenosovou folii a následně nalepena na výlohu nebo automobil. My vám rádi řezanou grafiku nejen zhotovíme, ale také můžeme zajistit precizní instalaci i na těžších nerovných povrzích či na špatně dostupných místech.

Využití řezané grafiky

Demo vozy

Polepy demo a předváděcích vozů za skvělé ceně v nejrůznějších barvách a provedení.

Polepy výloh

Lze provádět zvenku i zevnitř. Jednoduchá aplikace a cenově výhodné.

Navigační systém

Kompletní tvorba ukazatelů a navigačních cedulí včetně jejich instalace.

Otevírací doby

Luxusní a zároveň ekonomické řešení, při změně se nahradí jen potřebné.

Demo vozy -
polepy předváděcích vozů

Díky dlouhodobé spolupráci s mnoha dealery i importéry vozů všech značek, vám můžeme nabídnout kvalitní servis při polepech demo a předváděcích vozů. Díky rozsáhlé databázi všech značek máme rozměry všech vozů a znalosti CI jednotlivých značek. Spolu s expresní výrobou jsme vám schopni dodat do několika hodin od zadání polepy kamkoliv po české republice a to za nejlepší ceny na trhu. Použitím kvalitních folií zajistíme snadné nalepení i jednoduchou demontáž bez poškození laku. Řezanou grafiku lze také zkombinovat s tištěnou, více informací v sekci polepy vozů.

someimg
someimg

Polepy výloh

Polep výlohy lze provést řezanou grafikou nebo potištěnou folií. Řezanou lze zvolit libovolné tvary a barvy. Hlavní výhodou toho typu polepu je také nižší cena. Cena a životnost polepu závisí na vybraném druhu folie. Polep lze lepit z venku i zevnitř. Při lepení z venku doporučujeme provádět při teplotách do 7°C pro zachování všech vlastností folie.

Více o variantách s potištěnou folií naleznete v sekci velkoplošný tisk.

Otevírací doby

Otevírací doba je zhotovena pomocí řezacího plotteru. Následně přenesena pomocí přenosové folie na dveře či výlohu. Díky kvalitním strojům jsme schopni vyřezat i velice malá písmenka, která jsou při otevíracích dobách zapotřebí. Výhodou řezané otevírací doby je, že při změnách v údajích se odstraní jen pár písmen a nahradí se novými.

someimg

Napište nám

ico
Špatně zadané jméno.
ico
Špatně zadaný email.
ico
Špatně zadané telefon.