info@mediastudio.cz
+420 774 109 102

Grafický design, grafické návrhy Karlovy Vary

Grafický design

Originální design reklamy vám pomůže odlišit se od masy konkurenčních reklam. Pomůže vám navrhnout design všech reklamních tiskovin i ostatních reklamních panelů, jaké mohou být billboardy, bannery, reklamní cedule apod. Vždy jsme schopni nabídnout vám více návrhů, ze kterých si budete moci vybrat nebo se budeme inspirovat Vašimi představami a požadavky. Snažíme se maximálně vyjít vstříc vaší vizi a vystihnout podstatu a zaměření Vaší firmy pomocí osobitého designu, který pro vás vytvoříme. Nejčastěji jsou naše grafické služby orientované do reklamních a firemních tiskovin jako jsou letáky, prospekty, kalendáře, polepy aut, loga, vizitky a jiné. Grafický design vám můžeme nejen navrhnout, ale také zrealizovat a pomoct s jeho distribucí, jednoduše kompletní služby.

someimg

Produktové katalogy
a ceníky

Grafický návrh katalogů a ceníků jak pro tiskové tak pro virtuální použití je skvělý způsob prezentace vašich produktů či cen. Katalogy vám navrhneme ve všech možným formátech a doporučíme také vhodnou kombinaci tiskových technologií pro co nejlepší finální výsledek.

someimg

Prezentační systémy

Další neodmyslitelnou kategorií grafického designu je návrh prezentačních systémů. Veškeré prezentační systémy vám nejen navrhneme včetně vizualizací, ale také vám můžeme vše vyrobit za bezkonkurenční ceny za velice krátkou dobu. Díky dlouholetým zkušenostem vám rádi pomůžeme při grafickém návrhu i při výrobě.

Napište nám

ico
Špatně zadané jméno.
ico
Špatně zadaný email.
ico
Špatně zadané telefon.