info@mediastudio.cz
+420 774 109 102
Slide background

POLEPY AUT
CAR WRAP

Polepy aut a firemní polepy vozů Karlovy Vary

Polep vozu - Car wrap

Polepy aut se realizují ze 2 hlavních důvodů. Ochrana laku a změna barvy nebo zviditelnění vaší firmy pomocí firemního polepu vozu. Polepované auto by mělo být bez výrazného poškození a rzi.

someimg

Kvalita materiálu

Jen kvalitní materiály vám zaručí barevnou stálost a ochranu proti slunci a poškození. Výběrem vhodné folie se ušetří spousta času i peněz, a proto vám s výběrem rádi poradíme. Vybírat můžete ze široké škály folií v nejrůznějších provedeních. Nabídku stále aktualizujeme podle nejnovějších trendů. Životnost folií je mezi 5-7 lety.

someimg

Firemní polepy aut

Prezentujte svoji firmu v tom nejlepším světle. Firemní polepy aut jsou jedním z nejlepších způsobů reklamy. Oproti statickým reklamám mají výhodu právě v pohybu a díky tomu ji má možnost vidět neomezené množství potenciálních zákazníků. Měla by být tedy provedena kvalitně a to jak z hlediska grafického návrhu, tak nalepením a výběrem kvalitních materiálů které vydrží roky. S tím vším vám rádi pomůžeme. Nabízíme kompletní služby od vizualizací až po tisk a nalepení. Při použití okenních folií vám předáme atestaci na použití pro silniční provoz, při kontrole nebo na technické prohlídce vám tedy nebude nic hrozit.

someimg

Fotorealistická kvalita tisku

Polep auta vám tedy nejen navrhneme, ale také připravíme do tiskové podoby a následně také sami vytiskneme a zalaminujeme. Díky tomu že máme celý proces pod kontrolou, můžeme zajistit nejlepší finální výsledek a cenu. Používáme nejnovější technologii digitálního velkoplošného tisku s kterým jsme schopni produkovat polepy s detailním ořezem a ve fotokvalitě.

Napište nám

ico
Špatně zadané jméno.
ico
Špatně zadaný email.
ico
Špatně zadané telefon.