info@mediastudio.cz
+420 774 109 102
Slide background

ORIGINÁLNÍ WEBDESIGN

Slide background

TVORBA WWW STRÁNEK
a e-shopů

Slide background

SPRÁVA WEBU

redakční systém

MEDIA STUDIO CMS

Tvorba www webových stránek Karlovy Vary Plzeň Praha a SEO optimalizace.

Tvorba www stránek

Na poli tvorby www stránek a eshopů působíme již několik let a spolupracují s námi jak tuzemské tak mezinárodní společnosti. Můžeme vám tak nabídnout kompletní služby a vědomosti, které jsou zapotřebí při tvorbě kvalitních a reprezentativních stránek. Při realizaci se soustřeďujeme výlučně na prospěch klienta a funkčnost jeho prezentace.

  • Vyhledání a registrace domén, webhosting
  • tvorba www stránek a webových aplikací
  • tvorba internetových obchodů "eshopů"
  • SEO optimalizace
  • pravidelné aktualizace a údržba Vašich stránek
  • založení a údržba firemních sociálních účtů (facebook, linkedin, twitter, atd.)
  • kompletní reklamní podpora (letáky, fotografie, virtuální prohlídky)

Webové stránky projdou mnohými kroky než dojdou ke zdárnému cíli. Od shromáždění prvotních informací, po konečné vytvoření Vašich osobitých webových stránek a v neposlední řadě údržby, aby vaše webové stránky byly stále aktuální.

Přesný postup se v každém projektu kvůli individualitě mírně liší, základy bývají obecně ale stejné.

Webdesign

V dnešní době jsou webové stránky základem podnikání jednotlivce i velkých firem. Webové stránky jsou nejen vaší vizitkou, ale i nástrojem pro získávání nových zákazníků. A proto je důležité mít stránky hezké a odlišit se originalitou od ostatních. Naše tvorba webových stránek je zcela originální a individuální. Ke všem zakázkách přistupujeme individuálně, seriozně a profesionálně.

Nejnovější trendy a validní kód

Neustále sledujeme nejnovější trendy ve světe webdesignu a tvorby www stránek. Samozřejmostí při zhotovení www stránek je validní kód. To je stránka korektní z pohledu gramatiky, která neobsahuje chyby ze stránky kodéra (správnost zápisu elementů). Validní stránka je důležitá věc pro správné zobrazení vašich stránek na všech webových prohlížečích a také se někdy vykreslují daleko rychleji. Dále je validní stránka prvotním základem pro kvalitní SEO optimalizaci (viz. níže).

Tvorba e-shopů

E-shop neboli elektronický obchod je webová aplikace sloužící k prodeji nejrůznějších věcí na internetu. Chcete-li aby váš e-shop byl úspěšný, musí splňovat řadu kritérií, které jsou důležité jak pro cílové klienty tak pro vyhledávací roboty. Nepoužíváme neflexibilní freewarové systémy, ale náš vlastní redakční systém Media Studio CMS, díky kterému jsme schopni vám nabídnout jakékoliv rozšíření dle vašich požadavků. Při tvorbě elektronických obchodů se zabýváme také jejich automatickým propojením se sociálními sítěmi a srovnávacími portály, což má velký význam na celkovou propagaci a úspěšnost e-shopu.

Hosting zdarma

SEO optimalizace

Jednoduchá správa

Aktualizace zdarma

Možnost automatické fakturace

someimg

SEO optimalizace

SEO optimalizace je optimalizace pro webové prohlížeče. Je to určitý soubor pravidel, které se mají dodržovat aby se dosáhlo maximální úspěšnosti při vyhledávání webové stránky v prohlížečích. Při optimalizaci pozorujeme a upravujeme klíčová slova, informační architekturu stránky, validitu a dále budujeme kvalitní zpětné odkazy, upravujeme texty dle potřeb vyhledávačů, vytváříme microsite (drobné podpůrné webové stránky). Neustále pozorujeme nové nároky na SEO ze stran největších tuzemských a mezinárodních vyhledávačů. Při postupu se musí jednat velmi individuálně, jen tak se zajistí dobrých výsledků, proto vše nejdřív pečlivě zkontrolujeme a navrhneme vám řešení na míru.

Redakční systém - Media Studio CMS

Redakční systém je velice složitý nástroj pro správu webu. Je to webová aplikace, díky které můžete jednoduše měnit obsah vašeho webu kdykoliv a odkudkoliv, ať jen texty nebo obrázky či celé rubriky. Do všech námi vytvořených stránek či e-shopů nepoužíváme žádný volně stažený systém, které bývají plné chyb a nabízejí jen omezené možnosti. Nabízíme námi vytvořený systém, který je plně modulární, validní a nabídne vám nepřeberné možnosti. Redakční systém Media Studio CMS navíc zdarma pravidelně aktualizujeme a tak máte neustále lepší, trendům podléhající systém.

someimg
someimg

Hostingové služby

Poskytujeme kvalitní webhosting pro webové aplikace a prezentace. O naše servery se stará jeden z největších a neúspěšnějších hostingových správců v republice, jsme tedy schopni nabídnout vám maximální stabilitu a ochranu vašich dat. Ke každému hostingovému účtu poskytujeme neomezený počet emailových schránek ZDARMA.

Ukázka referencí

ref victoria.jpg
ref autofit.jpg
ref a1_makleri.jpg
ref smichac.jpg
ref palacky.jpg
ref truflesx.jpg
ref thai_may.jpg
ref novy_passat.jpg
ref advokatni_kv.jpg
ref eup.jpg